מערכות ERP banner
האירוע יתקיים בתאריך
חמישי, 2 במרץ 2017
שעת התחלת האירוע:
08:00 - 14:00
מקום האירוע:
LAGO, רחוב המאה ועשרים 6, ראשון לציון
הוספת זימון ליומן

מערכות ERP

מגמות חדשות בשוק

בשנות ה-80' וה-90' החלו מערכות ERP לתפוס תאוצה, הפתרונות היו מיועדים ללקוחות Enterprise, פרוייקטים היו אורכים מספר שנים והעלויות – במיליוני דולרים.
20 שנה לאחר מכן, לכל הלקוחות בשוק יש הזדמנויות ואופציות רבות. בעולם, ניתן כיום למפות מאות פתרונות עם מאות אלפי התקנות, פרוייקטים של לקוחות SMB שאורכם בין שבועות בודדים למספר חודשים ועלותם מסתכמת בין עשרות למאות אלפי דולרים.
בארץ לעומת זאת, כ-20 פתרונות ERP בעלי Install Base מהותי.
הנגשת מערכות בתצורות שונות, מהירות פיתוח, מהירות וזמינות תקשורת בכל עת ומקום, חיבוריות רכיבים לאינטרנט (IoT) ועוד, גורמים לשינויים מהותיים:
  • הגבול בין מערכות ERP גדולות ובינוניות ובין הבינוניות והקטנות מטשטש
  • מערכות בענן הן עניין שבשגרה
  • מערכות ERP יותר נגישות בצורה ישירה לעסקים, מהירות וקלות ליישום
  • קישור למערכות ומודולים אחרים הוא פשוט וקל
מתחילת ימי ה-ERP הייתה נפוצה האמירה שכעת יש "אמת ארגונית אחת", אך בפועל המשיכו עובדים רבים לא להיות מעורבים ותהליכים עסקיים רבים נותרו מחוץ למערכת.
השינויים הטכנולוגיים מחד והצורך לחבר את כל הארגון כדי לרתום אותו ליצירת יתרון עסקי מאידך, משנים את תמונת מצב זו במהירות רבה.
מטרתנו היא לייצר כנס שנתי קבוע שיהווה מוקד משיכה לכל בעלי העניין בתחום ויכלול מידע על חידושים טכנולוגיים ומגמות, יחשוף את המשתמשים לפתרונות חדשים והרצאות בנושא ונושאים משיקים לו.
קהל יעד: מנהלי מערכות מידע בארגונים עסקיים; מנהלי כספים; מנכ״לים של חברות בינוניות; יצרני פתרונות; משווקים ואינטגרטורים של פתרונות; יועצים ומנהלי פרוייקטים

חסות ראשית

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה הסתיימה. נתראה באירועים הבאים!

מפת הגעה

לפניך מפת גוגל עם מיקום האירוע. לחץ כאן כדי לדלג מעל המפה
Open Accessibilty Menu